| lovergirl a întrebat:

Vreau si eu sa imi sugerati niste magazine online unde sa gasesc ghete, cizme, bocanci de toamna gen cei rock, am gasit doar lucruri hidoase, ma puteti ajuta? Dau funda.

1 răspuns:
| Ea12345 a răspuns:

Eu una nu iti recomand sa iti cumperi online, deoarece calitatea poate sa nu fi intocmai cea dorita. Aveau intr-un timp chestii dragute pe miniprix, dar acum nu mai stiu.
Eu iti recomand sa cumperi din magazine, dar nu neaparat noi. EU personal am majoritatea hainelor cumparate din targuri sau seconduri si calitatea mi se pare mult mai buna si pretul mai mic. Si ca sa-ti dau un exemplu, ieri mi-am cumparat dintr-un second aceste ghete, purtate cred o data sau de doua ori, cu numai 13 lei :)
http://www.dmusastore.com/p-4521-pascal.aspx