| dancapitan a întrebat:

Ce incaltari purtati azi pe zapada asta? de care cizme, ghete, bocanci, etc?

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ceva de genul acesta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Cizme lungi tip bocanci, cu șireturi și diverse catarame.
Baftă!

| Sara2 a răspuns:

Ghetute din piele, imbalnite din talpa pana sus pe interior, fara toc de la house of art

| CorinaaM a răspuns:

Bocanci din aia la moda sau cizme lungi.pana la genunchi din pile intoarsa (de la new yorker) negre

| barefoot a răspuns:

Sincer, eu recomand UGG-urile. Cele cu talpa din cauciuc, pentru a nu aluneca. De preferat de la UGG Australia, dar merg si altele.

| SarahParker a răspuns:

Pai eu cand merg la scoala sau in oras imi mai iau o pereche in plus de sosete groase caci in rest nu prea ies dar poti purta cizme de cauciuc cu sosete de lana sau daca nu ai i-ati o pereche de cipici si o alta pereche de sosete in plus, dar daca pleci undeva si nu vrei sa aluneci iti pui discret scoci pe talpa, fara sa se vada... Pupici, sper sa primesc funda pentru ca doar atata trebuie sa stii...

| acinorev a răspuns:

Eu port cinzme, eventual bocanci. Dar cizme cu blana inauntru.

| AlxMihai a răspuns:

Bocanci si iti recomand www.bocancimaniac.ro

| FloFlo888 a răspuns:

Eu asi recomanda cizme din piele big grin
P.S: cizme din piele port ro la scoala si oriunde asi mergebig grin

| elievonc a răspuns:

Eu reconda bocanci sau ugg(de preferat de la marca ugg australia)sunt cele mai sigura incaltari.nu te uzi.n'ai nici o treaba happy FUNDApuppy dog eyes

| dydy11 a răspuns:

Cand zapada incepe sa se topeasca se face umezeala si port un fel de ghete, dar pe zapada normala cizmele ugg sunt foarte bune, ti le recomand si tie! sper ca ti-am fost de ajutor! funda? april

| sery00 a răspuns:

Ghete