| Bianca_3626 a întrebat:

Vreau si eu site-uri unde pot sa vad pantaloni colorati(roz, rosii verzi). Ms.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-barbati.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| DanaMaracineanu a răspuns:

Hello! Topicul e mai vechi, dar vad ca a mai raspuns cineva... Pentru cei pe care ii mai intereseaza un raspuns la intrebare, imi amintesc ca era un magazin din Ploiesti, care avea haine pentru femei exclusiv, de foarte buna calitate. Am avut si eu o pereche de jeansi de acolo si i-am dat unei prietene pentru ca mi-au ramas mici, dar nu pentru ca s-au rupt. Deci ii recomand. Cat despre culori, sunt destul de indrazneti. Si croiala nu este niciodata la fel, cred ca reusesc sa fie printre cei mai originali de pe piata de profil. Asta inseamna avantajul nostru, al clientelor.

Iti las direct linkul catre categoria de pantaloni, nu stiu daca te intereseaza si altceva, vezi tu:

https://www.foggi.ro/pantaloni-dama/