| VariantaVerde a întrebat:

Hellooo! Stie careva unde gasesc pantaloni din aceia colorati: albastri rosii verzi movi si restul in Galati?(la un pret rezonabil). va multumeschappy

3 răspunsuri:
| Mirruna a răspuns:

Prin terranova am inteles ca sunt.

Nu sunt din galati, dar vin acolo in fiecare luna la matusa mea si blugi colorati caut si eu big grin

| Mirruna a răspuns:

Si. incearca prin modern. sau in carrefour la braila thinking

| Mirruna a răspuns:

Sau skateshopuri, daca sunt in galati :d.

P.Sbig grinaca gasesti, da`mi si mie te rog un mesaj. ( m-ar interesa culoarea rosie, verde sau galbena ).