| Yummi a întrebat:

vreau si ew niste bancuri misto, ca mor de plictisealastraight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici o listă lungăăăă de bancuri : http://faraplictiseala.weebly.com/bancuri.html

1 răspuns:
| robertpaul a răspuns:

2 romani mergea pe strada, prin New York.La un moment dat cade o femeie pe asfalt de la un etaj.Toata lumea se stringe in jurul femeii cazute pe asfalt si cei 2 romani se duc sa vada. Zice unul catre celalalt-Uite ba cu ce bunatati arunca astia pe balcon.Noi o mai foloseam vreo 15-20 de ani)))))