| DaYdA_3369 a întrebat:

Buna TPU :X sunt in clasa a 9a si particip la balul bobocilor happy problema e ca nu stiu ce sa spun la proba de prezentare, adica nu vreau sa fie una obisnuita, vreau ceva care sa impresioneze :ma puteti ajuta?big grin

1 răspuns:
| Miruna_7873 a răspuns:

Pai atunci cand te va prezenta, va vorbi despre tine la persoana a III-a so...
Ii place sa fie ironica si are un deosebit simt al umorului.Pasiunile ei sunt fotografia si calatoriile iar citatele si glumele sunt cireasa de pe tort.Ne intampina in celebrul citat...
Acum nu stiu m-am descris pe mine insa mi se pare ceva destul de special formulat.:*