| JessicaJesss88 a întrebat:

Heii, sunt in clasa a 9a si particip la balul bobocilor problema e ca nu stiu ce sa spun la proba de prezentare, adica nu vreau sa fie una obisnuita, vreau ceva care sa impresioneze :ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| GYGYLATINO a răspuns:

Jessica o prezentare depinde ce fel ai vrea ce fel de prezentare daca vrei sa spui adevar ce chiar s-a intamplat intr-o zi din viata ta sau daca vrei sa pui o minciuna in prezentare dar cred ca cel mai bine o prezentare normala de ex
Despre tine ex.
Buna ziua dragi profesori si diriginti sunt foarte bucuroasa ca am intrat in acest liceu cu colegi si colege bune datorita doamnei diriginte si tutror profesorilor pentru ajutorul acordat etc si mai bagi si tu de la tine ceva de bine si adevar
sunt convinsa ca dupa frumusetea ta din poza te vei descurca si s-ar putea sa iei premiul 1 pentru bal asa ca bafta multa

3 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Adica vrei sa minti pentru a castiga o competitie aiurita?
Spui povestea ta si daca e impresionanta o sa impresioneze, daca ai o poveste de viata obisnuita atunci schimb-o singura prin actiunile tale
Daca nu vrei sa ma asculti si vrei cu orice pret sa "impresionezi" poti spune asa :
Salut..ma numesc Jessica, imi plac pufuletii si mereu mi-am dorit sa il omor pe domnul/doamna director.

| JessicaJesss88 explică (pentru Lothar):

Foarte amuzant
aproape ca am ras

| Lothar a răspuns (pentru JessicaJesss88):

Conteaza ca te a miscat nu?