| Francesca17 a întrebat:

Ziua mea este pe 17. ianuarie, dar o sarbatoresc pe 14. ianuarie as dori sa imi spuneti jocuri de petrecere cat mai frumoase si distractive sau cel mai nfricosator film de groaza sa nu mai putem dormii toata noaptea rolling on the floor. Cine imi spune ambele cerinte ii dau funda, iar ceilalti toti voturi kiss! Multumesc mult!

1 răspuns:
| deeyutzza94 a răspuns:

Buna!
In primul rand La Multi Ani si toti ce iti doresti.La petrecere puteti juca adevar sau provocare iar ca film de groaza til sugerez pe The Ring sau the cruci (nu mai stiu exact cum se scrie). Bine, atunci iti urez distractie placuta la petrecere!:*