| Francesca17 a întrebat:

Buna imi sarbatoresc ziua de nastere pe 14 Ianuarie pentru ca e Sambata dar ea de fapt este pe 17Ianuarie. As dori sa imi spuneti jocuri de petrecere concursuri pentru ca vreau sa fie cea mai tare petrecere plus ca seara fac petrecere in pijama si fetele dorm la mine! As dori jocuri si concursuri pentru petreceri!

3 răspunsuri:
| Francesca17 explică:

P.S : sa fie frumii:*

| DoarPatti a răspuns (pentru Francesca17):

Buna! Ati putea juca:
Scaunele muzicale.
Carti.
Sa va legati la ochi,puneti ceva intr-un castron si ii dati sa ghiceasca la cineva ce e in castron. De ex: un carnat, cu mustar si gheata.laughing
Puteti sa jucati Limbo,, jocul acela.Sa treceti pe sub o sfoara!
Matele incurcate.
Concurs de dans.
Sa dansati si cineva sa opreasca muzica,cine se misca iese afara!
Sa va dea cineva un subiect si sa faceti o rima,cea mai frumoasa castiga! smug
Bataie cu perne!
Bataie cu prajituri si suc, daca nu se supara parintii ca faceti mizerie. La ziua mea ne-am turnat suc in cap, e chiar amuzant.laughingrolling on the floor
Sunt multe jocuri! Inventati! love struck:*
Petrecere frumoasa!
Funda?puppy dog eyes

| Francesca17 explică (pentru DoarPatti):

Mersi ...