| LoverMusic a întrebat:

Buna TPUU :3
Caut telefon cu un buget maxim de 2000 lei, care sa faca selfie-uri bune (poate peste 10 Mb si cu 4K daca sunt), cu 5"-5, 3" si un design frumos. Nu ma intereseaza eficienta jocurilor, ci doar eficienta retelelor sociale si, din nou, a pozelor.

Funda pentru cel mai apropiat raspuns de specificatii!

14 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nokia 3315

| LoverMusic explică (pentru SilentRain):

Ohohoo, cel ma stecher telefon EVERR, sugoi desu nee?

| bopred a răspuns:

Ok sa inteleg ca esti o curva de instragam nepasatoare de arta gamingului, ok, ia-ti o sfoara de banii aia (una de calitate) si spanzura-te cat mai poti scapa de depresie cronica

| LoverMusic explică (pentru bopred):

laughing)) Ma amuza rau raspunsul tau. Dude, nu judeca oamenii dupa cateva cuvinte, ok? Chiar trebuie sa iti confirm faptul ca iubesc jocurile de cand ma stiu, dar vreau un telefon doar pentru poze?

| LoverMusic explică (pentru bopred):

Duude, nu cred, vrei sa te faci veterinar? Si eeeu big grin (Auzi, daca vrei sa stii de ce vreau un telefon bun la poze, atunci da-mi mesaj pe privat. Toti oamenii au cate un motiv.)

| bopred a răspuns (pentru LoverMusic):

Da ba dar pentru Poze ia-ti un aparat foto in ***

| LoverMusic explică (pentru bopred):

Acum am realizat ca nu iti pot trmite mesaje in privat pentru ca nu sunt membru junior... Deci lasa, dar in principiu nu judeca oamenii asa.

| LoverMusic explică (pentru bopred):

Joci Dead by Daylight?

| bopred a răspuns (pentru LoverMusic):

Foarte mult am 150 ore

| LoverMusic explică (pentru bopred):

Ooooo, eu am vreo 130 happy. Daca vrei sa afli de ce vreau camera buna (nu spun in public), spune-mi cum te cheama pe Steam si poate jucam dbd, eee? happy

| bopred a răspuns (pentru LoverMusic):

Kojlesar (team bob) hellcase.com

| beschin a răspuns:

Samsung Galaxy J2 prime nu vei regreta eu am unul si e foarte bun

| LoverMusic explică (pentru beschin):

J2 Prime nu prea se potriveste specificatiei principale de mai sus: camera secudara de/ peste 10 Mp (are doar 5 Mp).

| beschin a răspuns (pentru LoverMusic):

Nu am fost atenta