| Deea_4962 a întrebat:

Buna!happy
Trebuie sa imi cumpar un telefon si nu stiu care ar fi cel mai bunhee heeMa gandeam sa imi iau nokia3600. ce ziceti este bun?big grin
Sau dati-mi voi exemple de telefoane cu o camera foto de cat mai multi megapixeli. si o memorie acceptabila...peste 30MB big grin, bineinteles si un player pentru muzicabig grin(si pretul pana in 7 mil)
Multulmesc pentru cei care ma ajuta:*

10 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Eu am un tel nokia 6131 cu camera foto, bleuthoot si infrarosu etc i super tare are 50 MG, il am de 3 ani si o costat 3 milioane de la orange

| pepe a răspuns:

Încearcă un nokia 5310, are 30 Mb memorie internă, slot card până la 8Gb, audio şi video player, camera de 2Mp şi preţ sub 700 lei.

| Mo a răspuns:

Eu am un sony ericsson k 810 i si sunt fff multumita de el.are camera de 3.2 megapixeli, mp3 player, bluetooth, infrarosu si card de 1 gb(mi-au dat cardul gratuit cand l-am cumparat la liber de la orange shop), a costat cam 450-500 lei!
Mult succes!

| Babushka a răspuns:

Un nokia 6300 e frumos si e si bun am avut si eu, dar l-am pierdutbig grin costa 6 mil

| ina129 a răspuns:

Nus ce sa zic.sincer nu ma pre pricep. dar eu am samsung E2510 si sunt foarte multumita...camera foto, video, bluethoot, card etc...in plus are pret accesibilwinking

| Madu_9584 a răspuns:

Buna..incearca un sony ericsson k800i costa maxim 7 mil la liber ..sau un sony ericsson k 750i

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3600 e super si 2700 la fel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea nu iti lua un telefon cu slide, ca alea se strica foarte repede din cauza slideului, adica in spatele la slide este o banda si cand se strica banda aia nu se mai vede nimic pe ecran, totul o sa fie alb.
Eu daca as fi in locul tau mi'as lua un nokia prism, au aspect frumos si sunt si bune happy

| smileyraycyrus a răspuns:

Ia-ti nokia 5300 e super fain..si are o camera super buna:X

| ionut_2084 a răspuns:

Buna.eu am nokia 5200 si sunt f multmit de elwinking si un nokia 7100.