| anonim_4396 a întrebat:

Trec in clasa a 7-a si nu stiu ce materii noi o sa fac. voi le stiti?

Răspuns Câştigător
| Bojthe a răspuns:

Am terminat clasa a 7a si o sa faci asa in plus; cultura civica si chimie
cultura civica e super usoara si chimia depinde de profesorhappy
bafta

5 răspunsuri:
| LoveIsForFree a răspuns:

Civica si Chimiewinking

| bby a răspuns:

Si eu am terminat clasa a 8 a :p si materie noua am avut doar Latina. poate asa o sa ai si u big grin in rest materiile sunt aceleasi love struck Profita de Clasa a 8awinking

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Educatie Civica. Daca nu ai inceput de pe a 6 a chimia, faci si chimie.

| dyana_2819 a răspuns:

In clasa a 7a veti avea ca materii noi civica si chimia
PWP

| Dixiiie_9076 a răspuns:

O sa faci Educatie Civica!
Atat nimic mai mult :*. Succes!
Funda?