| Francesco50 a întrebat:

Buna! Trecutul unei persoane contează atat de mult intr o relație?

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Conteaza, ca daca a facut nu stiu ce nasol in trecut, e posibil ca oricand sa repete, ca in general caracterul nu se schimba.
Chiar e un indiciu f important sa-ti sti trecutul, si ce a facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contează, dar nu "atât de mult".

| Crescent a răspuns:

Parerea mea e ca nu. Nu conteaza cine ai fost sau ce ai facut in trecut. Important e prezentul si viitorul. Totusi, sunt niste persoane care il iau ca ceva important.