| d0areu a întrebat:

Bună TU! Mi-am cumpărat azi de la piață o pereche de blugi. Vânzătorul mi-a zis ca sunt de bărbați. Când am ajuns acasă m-am uitat pe site-ul mărcii, și am constatat ca doar femeile purtau blugi. Blugii sunt de marca ggraces denim, aveți idee dacă sunt de femei sau de bărbați? Oare dacă duc blugii cu eticheta îmi v-a schimba blugii sau îmi v-a înapoia banii?

2 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

N-o sa recunoasca, ca i-ai cumparat de la el. Asta e daca iti cumperi haine din piata.

| Sociopat a răspuns:

Daca iti sta bine in ei, poarta-i.Nu e ca si cum te opreste lumea pe strada sa te controleze pe tine la blugi.