| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Este ceva grav daca porti un hanorac de baieti? E larga, cu fermoar, si cu gluga. Din pacate cand am cumparat-o nu am vazut ca e pentru barbati, iar cand am ajuns acasa am citit eticheta. Se va observa prin ceva ca nu e pentru femei?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Daca-ti sta bine, poarta-l liniștita! Tocmai azi mi-am luat un pulovar fain de baieti fiindca avea culori super! Ba mai mult am primit si complimente ca arat bine cu el, deci ce contează? Sa nu fie mare sa te dezavantajeze, restul e OK! Numai bine!