| Nastiok a întrebat:

Buna tuturor. Am 15 ani si m-am indragostit pina peste urechi de un baiat. Acest baiat l-am cunoscut la tabara si am dansat cu el un dans. Apoi am uitat de el. Peste un timp l-am vazut prin scoala mea si m-am indragostit ...de atunci a trecut 1 an. A trecut un an si eu m-am luat in miini si i-am scris pe facebook, si am vorbit destul de bine. A doua zi prietena mea "cea mai buna" a vorbit cu e, adica i-a scris prima, si el i-a spus c eu sunt mai plictisitoare ca ea.Si iata eu i-am scris, el a spus ca nu a vrut sa ma supere.Asa s-a terminat totul. De atunci el nu se saluta macar ci doar se uita si atit. Imi place extrem de mult si inteleg ca nu ma place dar oricum il iubesc si nu stiu ce sa fac. Si inca ceva este : fustangiu si este cu un an mai mare ca mine. Ajutati-ma ce sa fac? Sa il uit sau cum sa fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Mariaaa234 a răspuns:

Nu ai ce face.Asta e sentimentul pe care toti il avem si de aceea vor mai fi momente ca acestea pe care tu trebuie sa le infrunti cu zambetul pe buze!(si gandeste-te si tu la ceva mai frumos ca el).Te pup si succes!winking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai vazut fete gen ca tine. alergi dupa fustangii ajungeti sa va "iubiiti", te foloseste si dupa pleaca la alta, si gata toti baietii sunt porci etc etc. daca tu alergi dupa acest gen a cui e vina? cauta unu care sa te vrea sa nu ii se para ca esti plictisitoare. poate unu cu mai mult cap pe umeri, care chiar ii foloseste la ceva.

| Biancaalone a răspuns:

Sinecer nu-l poti face sa te placa! Fie te place, fie nu! Poti macar sa incerci sa-i recastigi increderea si sa fiti prieteni!