| dragonul96 a întrebat:

Buna tuturor. am ceva nevoie de ajutor. nu prea stiu care ii faza cu resursele calculatorului. care imi explica si mie ce sunt si cum le verific. va rog mult.

Răspuns Câştigător
| Lavinia218 a răspuns:

Dosarul My Computer, reprezentat de pictograma unui calculator. Sub dosarul My Computer se gasesc insirate toate resursele calculatorului dumneavoastra. Acestea includ unitatile de Floppy (3 ½ Floppy disk A: = unitatea de discheta), hard disk-urile locale (Chappy, doua dosare speciale – Control Panel (panoul de control) si Printers (imprimante) – care sunt utilizate la gestionarea imprimantelor calculatorului si la personalizarea parametrilor acestuia. Mai este prezent si Recycle Bin (lada de deseuri), si, daca avem instalata la calculator o unitate CD-ROM, pictograma D:.

1 răspuns:
| dragonul96 explică:

Mersi mult de tot lavinia218
kiss