| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Am fost acceptata la o facultate de film din America,aceasta avand mai mult campusuri,iar eu trebuie sa ma decid in ce oras sa ma duc. Am de ales intre New York si Los Angels. Citisem pe internet ca inchirierea unui apartament in Los Angeles ar costa mai putin decat in New York. Voi ce ati face in locul meu? Nu ma intereseaza ca lux, ma intereseaza mai departe unde as putea profesa mai bine ca scenarist si regizor, gen de unde sa fie lansarea mea.

7 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Si ce daca am bacul?laughing))) Daca habar nu ai cum se face admiterea acolo, citeste pe net, nu ma lua pe mine la rost, am fost admisa la facultate, lor le trebuie doar certificatul de absolvire. habar nu ai dar stii sa comentezilaughing) Penibil!

| Violleta2022 a răspuns (pentru AnemonaP):

La cate minciuni ai scris pe TPU, nu te mai crede nici naiba!
Raman in arhiva pentru posteritate!

| AnemonaP a răspuns (pentru Violleta2022):

laughing) Amuzanta

| AFR81 a răspuns (pentru AnemonaP):

Nu am cunostinte in legatura cu problema ta, nici cu criteriile de admitere, insa trebuie sa mentionez ca doamna are dreptate in ceea ce priveste ineptiile pe care le tot debitezi pe aici. Stiindu-te de ceva timp, chiar am fost surprins cand am citit primele randuri din intrebare.

| AnemonaP a răspuns (pentru AFR81):

Eu spun prostii,,, Adrian Federer"?laughing))penibil, asa sunteti voi, romanii.

Răspuns utilizator avertizat
| ImSnow a răspuns:

Los Angeles