| i.love.me a întrebat:

am o inrebare.vi se intampla sa aveti unele momente in care sa nu mai suportati si sa vreti sa "va luati campii?"

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da, uneori simt ca explodez, ca nu mai pot.
Dar nici nu ma gandesc sa imi iau campii din cauza altorabig grin.

| fluturas a răspuns:

Uneori sa'mi ca nu mai pot, dar sunt o fire destul de puternica, deci. si de la capatwinking
nu sa'mi iau campii pentru anumite necazuriwinking iincerc sa trec peste am toata viata inaintewinking

Stefan
| Stefan a răspuns:

Sigur se mai intampla cateodata si astfel de momente, asta este viata, nu putem trai numai din bucurii, necazurile fac parte din viata omului, nu? Dar trebuie sa stii sa treci peste astfel de momente si sa nu dramatizezi situatia, pentru ca maine este o noua zi.

| JeSa a răspuns:

Buna!, logic ca orice om., dar campii nu deoarece nu se merita!, Viata ne este data sa o traim!

| DrViorel a răspuns:

DA, mai ales in tara asta, ca daca eram in alta eh da tot aveam probleme, dar de mai putine ori, asa lucrez, da am bani dar in an daca de 4-5 ori am timp sa ma bucur de banii pe care ii fac. Si inca mai am toata viata inainte de munca. Dar ce sa zic, eu traiesc dupa idea, daca am indurat atatea pana acum, eu zic ca nu merita sa te dai batut ci continui sa lupti, caci pana la urma viata ii o lupta, cei slabi clacheaza iar cei puternici reusesc. O zi si o viata buna va doresc la toti!

| g3orgy a răspuns:

Da de foarte multe ori. mai ales ca-s o persoana care pune totul la suflet...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar imi revin dupa ceva timp, am impresia ca toate sunt impotriva mea, chiar si lucrurile bune se vor sfarsi, tot raul din lume.Nu stiu cum fac dar imi revin si apoi cand sunt foarte bine dispusa ma gandesc ce greseala as fi facut daca as fi mers mai departe cu gandurile,, rele,,. daca nu am putea vedea apusul soarelui, nu cred ca ne-am putea bucura din plin de rasaritul
care va urma!