| anonim_4396 a întrebat:

tuturor! am o itrebare pentru voi:! sunt o fata cu parul saten inchis, cu ochi putin asiatici, culoarea lor= caprui-verzui zambet frumos. inaltime 1.50 tenul masliniu. cu care dibtre urmatorii 3, credeti ca m-as potrivi? Justin Bieber, Dylan Sprouse sau Nick Jonas. fundita!(poate)

Răspuns Câştigător
| AmberMyth1 a răspuns:

Ai zis ca ai zambet frumos, si din cate am inteles la fel si ochii. :dLa aspect cred ca cu Justin Bieber dar depinde si de personalitatea ta.winking

17 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Really?!

| ioana181 a răspuns:

Serios? straight face

| LoveToHate a răspuns:

laughing)laughing)laughing)
Greu de decis!

Cred ca Nick Jonas!
Pentu ca Justin Bieber nu prea s-ar potrivi cu tine...nu ştiu de ce?
Dylan Sprouse hmmm...ar cam merge... dar e pus in joc şi Nick!
După cum te-ai descris.esti potrivită cu Nick!

Fundiţă :d?

Răspuns utilizator avertizat
| Whatthehell66 a răspuns:

Nick Jonas as spune eu.big grin

| Nicolelenaa a răspuns:

Da ai cat de putina inteligenta poti sa iti dai seama ca nu cu justin biberon

eu cer ca ti s-ar potrivi nick

papawinking

| AlliCe a răspuns:

Cu dra*ul.
Ca niciunul dintre cei 3 nu se vor uita la tine.

| mistikk a răspuns:

Diana draga nick jonas este nascut pe 16 august ...eu sunt pe 15... dar lasa asta

| ilydude a răspuns:

Pai esti prea mica de statura pentru Justin.; x
Dylan Sprouse nu vrea relatii la distantaa.winking. nici justin`.batting eyelashes
Nick Jonas e luat.laughing

niciunu.oh go on

| Alice180297 a răspuns:

Nick Jonas :p

| Adi_7181 a răspuns:

Cred ca cel mai bine te-ai potrivi cu justin bieber.Si daca nu o sa-ti mearga cu el atunci cred ca o sa te potrivesti de minune cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nick

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing_))_))laughinglaughinglaughing
fhata cum sa t potriv da c creyi ca sar uita l u. fi serioasa... toti baietii astia sunt frumm she au prietene in afara d jb. dar nu prea cred. succes in continuarelaughinglaughinglaughinglaughing

| AnnMccoy a răspuns:

Ok! so, aveti dreptate majoritatea! eram innebunita dupa justin bieber. altor baieti nu le dadeam sansa. aveti dreptate pentru ca ma potrivesc cu nick jonas! nu ii dadeam sanse. m-am interesat de el mai mult si acum sunt indragostita de el(la modul cel mai serios) ne potrivim atat ca infatisare cat si ca altceva. eu sunt nascuta pe 6 septembrie el pe 16(10 zile intre noi) aceeasi zodie! multumesc pentru ajutor. mi-ati deschis ochii!

| AnnMccoy a răspuns:

Hei sanzy! am destula inteligenta ca sa-mi dau seama eu am cerut pareri. sh daca vreau eu ma potrivesc sh cu JUSTIN BIEBER pentru ca oamenii nu se potrivesc neaparat la infatisare. se potrivesc si la caracter. LOL esti varza!

| AndreeaJB a răspuns:

Cu Justin presupun ca nu pentru ca din cate a descris el fta potrivita nu prea te incadrezi ...cred ca cel mai potrivit ar fi Dylan Sprouse. Daca ai cum sa il cunosti si sa fiti impreuna sau ceva de genu...iti urez succeshappy:*:*papawave.

| narcysweet a răspuns:

Da.nick.sincer nu ajuta la nimic sa te indragostesti de staruri.asta e realitatea...