| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
Am si eu o nelamurire in ceea ce priveste messenger-ul...cum pot sa stiu daca o persoana apare "invisible" doar pentru mine, si nu pentru toti cei din lista?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Carlaaa a răspuns:

Poti cauta pe,, www.imvisible.info" scriind acolo id-ul acelei persoane.
Daca apare invisible, inseamna ca este invisible pentru toata lumea.
Daca apare offline inseamna ca este intr-adevar offline.
Daca este online si la tine apare ca fiind offline, inseamna ca te are pe invisble.

4 răspunsuri:
| Iziii:x a răspuns:

Nu poti afla dka este pe invizibil doare pentru. tinesad
Poti vedea numai dka este invizibil la toata lumea...
Funda?

| aandreeaa a răspuns:

Verifici cu www.yahoostatus.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.detectinvisible.ro sau www.detect-invisible.ro e tot aia