| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, am un pit bull si as vrea sa mi-l tatuez pe mana, ce ziceti? nas vrea sa fie tatuaj de cocalari

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Daca esti sigur ca asta vrei, atunci nu ai decat sa o faci. Important este sa gasesti un salon unde sunt persoane cu experienta in acest domeniu, este recomandat sa te uiti prin portofoliul lor inainte si sa vezi ce pot face, astfel incat sa ramai cu un tatuaj bine executat. Nu o sa para "de cocalari", dupa parerea mea.

| Pozitivca a răspuns:

Sfatul meu este sa te mai gindesti, eu inteleg ca acum la majoritatea baietilor le plac tatuajele, dar este un - nu uita caind vei fi mai batrin asta nu este chiar asa de misto pentru un om invirsta, in schimb acum sunt tatuoaje pe un timp de exemplu de jumate de an intereseaza-te dar nu o fa pe veci, si ca sa vezi cum se va aranja pe mina vb cu un pictor si roagal sa iti picteze un pitbull pe mine si vei vedea merita sau nu sa iti faci succese.

| phareLLL a răspuns:

S-a descoperit o metoda noua cu laser care "sterge" tatuajele permanente.