| Unique a întrebat:

Ce ati alege dintre persoana iubita sau viata?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Viata pentru mine ar insemna in primul rand persoana iubita. Atunci cand nu am asa ceva pur si simplu pierd timpul. Raspunsul vietii pentru mine nu va fi niciodata banul sau alte lucruri superficiale. Raspunsul va sta in primul rand in relatiile umane. Relatii de prietenie si iubire. Ori persoana iubita e cea mai importanta pentru mine.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Viata. Ce? Sunt egoistadevil

| divinuu a răspuns:

Normal ca viata.

| Petronela a răspuns:

Viata alaturi de persoana iubita

| ~p!$iii~ a răspuns:

Pai in cele mai multe cazuri persoana iubita=viata ta. Oricum viata e mai importanta decat orice alt lucruhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il iubesc, normal ca l-as alege pe el

| Sunt unicat a răspuns:

Pe tine