| AnnY98 a întrebat:

Ce ati alege dintre Bani si Persoana Iubita?

17 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Persoana iubita...

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Persoana iubita ca am bani chair multi big grin

| DeeaMarry a răspuns:

As alege persoana iubita, daca as fii sigura ca ma iubeste si ea(persoana iubita. deci nu puteam sa zic eltongue) happy

| Monica_7453 a răspuns:

Persoana iubita. daca nu ai asa ceva.ce mai faci cu baniii smug? persoana iubita ar trebui sa fie TOTUL.

| Tania_9268 a răspuns:

Persoana iubita, deoarece cu ea construiesti totul in viata, treci peste bune si rele, cu ea pur si simplu traiesti. Banii vin in timp, asta depinde doar de mentalitatea cuplului, si daca stiu sa isi faca o viata si un trai bun...si mai depinde si de putin noroc happy

| Biby a răspuns:

Buna.
Banii poti sa-i faci in timp, muncind.
Persoana iubita(bineinteles daca ma iubeste si el)

| aleSsiax a răspuns:

Persoana iubita

| яоxs a răspuns:

Pe amandoua. Iubirea nu tine de foame.
Pa, pa

| AleAleAle1111 a răspuns:

Persoana iubita...da sa ma iubeasca si ellaughing)...altfel aleg banii

| ღAstaMicaღ a răspuns:

E o intrebare cam grea dar sincera sa fiu as alege baniilaughing

| MarianSteaua a răspuns:

Si banii si persoana iubita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmm e cam grea intrebare dar eu zic ca persoana iubita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu, banii.
De ce? Pentru ca trebuie sa te intreti si trebuie sa intreti relatia. Din ce traiti, din coaja de copac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@gabriel mama, vai dar ma uimesti. straight face
Sa il recuceresti? Dar tu nu esti baiat thinking

| ionelutza_7448 a răspuns:

Baniilaughing)

| gabriel1984 a răspuns:

As alege banii si dupa ce as pune mana pe iei as incerca sa il recuceresc iarlaughing

| Sunitta a răspuns:

Persoana iubita!