| andryuza a întrebat:

Buna tuturor, cum sa fac sa nu ma plictisesc?
stau intr-o tara foarte urata,(irlanda)numai iarna mereu asi putea zice, si m-am saturat vin de la munca si stau in casa mereu de aproape 6 luni, ies la 8 vin la 15 acasa numai ies deloc, ce sa facsadnu stiu categoria

3 răspunsuri:
| dani9354 a răspuns:

Buna Andreea, pai ai putea sa iesi in oras sa te plimbi, in parc, in mall, la cumparaturi, sa citesti, sa mergi la film, sa stai pe TPU sa raspunzi la intrebari, sunt multe lucruri.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, Andreea! Îmi pare rău pentru tine. Uite, intră pe site-ul ăsta, public absolut în fecare zi ceva frumos http://lecturirecenzate.ro/, iar miercurea şi sâmbăta şi pe http://9abordare.blogspot.com/ Doar dă click pe adrese şi eşti acolo! O să-ţi placă, sunt sigură! Să fii sănătoasă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Andreea,tu in Irlanda poti face multe...:
Precum nu stiu orice, doar sa ai imaginatie.
Eu inteleg ca ai o varsta, si...mergi la munca etc dar orcine poate avea o imaginatie