| Anna :) a întrebat:

Fetelor, intrebarea este adresata in mod special voua ...Nu stiu cu ce sa ma imbarc la Balul Bobocilor, avand in vedere ca sunt boboca, iar balul se apropie, este pe 23 octombrie, si va fi intr-un club... N-am mai fost pana acum, si nu stiu ce tinuta sa adopt, una ma eleganta, nu stiu, thinking o rochie, sau una mai de club? Ce ma sfatuiti? big grin

Răspuns Câştigător
| www a răspuns:

O rochie, nu foarte eleganta, dar nici de strada. O rochie scurta si frumoasahappy.

10 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Madalicious, multumesc din suflet, tocmai am descoperit cum va fi rochia mea pentru banchet! (cea neagra, fara bretele :X )

| yuli10 a răspuns:

Mie personal imi place stilul asta momentan, pentru club: http://1.bp.blogspot.com/......mlatex.jpg
colanti din latex si o bluza - rochita.

| catalina_2916 a răspuns:

Si eu am fost boboaca anul trecut(si am iesit miss big grin )... o sa-ti spun cum m=-am imbracat eu ca sa te inspiri si tu :prima costumatie a fost o rochie scurta, neagra, nu f decoltata, cu niste accesorii in partea d sus, dupa care m-am schimat intr-o fusta scurta alba si intr-un maieutz cu top roz si niste pantofi negrii f tari, iar la sfarsit in pantaloni albi lungi si intr-un maieutz cu spatele gol...cam asa.big grin

| cipri08 a răspuns:

Esti cumva la colegiul national de informatica piatra neamt? ca pe data aia am si eu balul si tot intr-un club

| Aries90 a răspuns:

Opa, balul de la tine e de ziua mea :> :))
Ma rog, sunt in aceeasi situatsie ca si tine. Si eu cred ca ar fi mai ok sa iti iei o rochita mai de club. Caci am mai fost la cateva baluri si nu prea vin fetele cu rochii elegante. Desi ar fi mai dragut dar mna.

http://images.okazii.ro/auctions/2009/02/05/19436512-1-500_500.jpg

http://www.alisia-store.ro/? p=productsMore&iProduct=530&sName=

| GossipGirl_4706 a răspuns:

De la ce liceu esti anna?

smug

Cum te-ai imbracat in cele din urma?

| Anna :) explică:

Ok, va multumesc pentru raspunsuri.kiss

| FlyAway987456321 a răspuns:

Www.omniaboutique.com

Aici gasesti multe catsuit-uri & rochii din imitatie de piele sau vinil si sute de corsete sexy si elegante.;)