| MykaElla1 a întrebat:

Ma aflu intr+o dilema pe 11 octombrie o ruda de a mea are Balul Bobocilor evident nu stiu cu ce sa ma imbrac avand in vedere ca nu+mi pot lua rochie pe mine plizzz niste sugestii rapid

Răspuns Câştigător
| Fata026 a răspuns:

Salut!
Ai putea sa-ti iei niste blugi cu talie inalta, o camasa alba bagata in blugi si putin decolteu si peste un lantisor mai lung si mai dragut. Poti sa asortezi niste cercei. Poti sa iti intinzi parul sau sa-l prinzi intr-un coc. Alta solutie ar fi niste blugi normali cu o camasa mai lunga colorata si cu o curea pe mijlocul taliei si niste bratari asortate. Pantofii pot fi cu toc nu prea inalt ca sa nu te doara picioarele sau pur si simplu niste opincute. Sper ca ti-a fost de folos! Bafta! :*

5 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

De ce nu poti avea o rochie scuze ca te intreb dar chair sunt curioasa sincer. sper ca nu sunt indiscreta

| MykaElla1 explică (pentru Laura927):

Pai avand in vedere frigul de afara... nu prea as putea

| Laura927 a răspuns (pentru MykaElla1):

Sigur ca poti!
Nu cred organizeaza petrecerea afara,inauntru o sa fie cald,si cam toate fetele vor avea rochii sa stii,cauta un pardesiu(haina mai lunga ca sa iti tina de cald pana acolo)
Sa nu iti para rau cand ai sa vezi pe toate fetele cu rochii.
Daca tot nu te-am convins sa iti iei rochie,opteaza pentru colanti negri putin luciosi si bluza finuta de dantela putin mai larga si mai lunga,dedesubt poti avea o bustiera neagra, foloseste bratari de pietre albe, cercei finuti si ei cu pietre albe, ca si pantof poti alege o botina neagra cu toc inalt, sper sa te ajute raspunsul meu.happy

| MissJJ a răspuns:

Blugi negri mulati si un maieu paietat,sau o camasa neagra usor transparenta, sau roz, nu ti lua una alba pentru ca e de zi, nu de noapte si ai arata foarte office, in niciun caz eleganta + tocuri.

| Shara17 a răspuns:

Poti purta niste pantaloni negrii, eventual degajati si niste tocuri ( arata superb) sau cum vrei tu, dar cu tocuri, o camasa de preferat ceva deschis la culoare si mai simplu (pentru ca simplitatea face totul), parul prins ( nu coc pentru ca te imbatraneste- parerea mea) sau il poti lasa desprins si sa il indrepti si sa ondulezi usor primele suvite din fata happy, sau il ondulezi si prinzi o parte din el. Te pup, mult succes!