| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!:-) Imi puteti spune ce inseamna daca un baiat de la mine de la tara m-a strigat pe strada : Ciao papusa ne mai vedem! si apoi mi-a aflat numele (nu stiu inca de unde) si am aflat ca l-a intrebat pe varamiu de mine.
Cel mai bun raspuns primeste funta! multumesc anticipat!kiss

4 răspunsuri:
| Tiby49 a răspuns:

Lasa-mi id tau si iti sp laughing (sunt tot din gl laughing )

| Zuzazozo a răspuns (pentru Tiby49):

De unde esti?

| Tiby49 a răspuns (pentru Zuzazozo):

Din Galati tongue

| lorenacool a răspuns:

Cu siguranta ii place de tine.nu fa tu primul pas daca cumva vrei sa stai cu el!