| Iuliana186 a întrebat:

Bună tuturor! În curând se vor da examenele de Evaluare Naţională la clasa a 8-a şi voiam să vă întreb dacă aveţi vreo idee dacă subiectele vor fi grele sau uşoare.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi ca noi facem testele? Dar din observatiile din ultimii ani, sint chiar prea usoare si asta va face sa nu mai invatati.

| MariaAvMi a răspuns:

Cu siguranta vor fi usoare, ca in fiecare ani de altfel. Sa nu ai emotii, nu are rost. + aia e MIA, din poza de la profil? laughing

| YoungButNotBeautiful a răspuns (pentru MariaAvMi):

Da,e Mia! laughing :3

| Iuliana186 explică (pentru MariaAvMi):

Da, ea e. big grin îmi place maxim de mult poza ♥