| Pupacel a întrebat:

Intrebare pentru BAIETI: Ce parere aveti despre fetele timide? Intrebare pentru FETE: Ce parere aveti de baietii timizi?
Am rugamintea sa raspundeti SINCER!

Răspuns Câştigător
| CBogdannnnn a răspuns:

In ambele cazuri este cu dus si intors.
In cazul in care fata este timida:
Da,este ok,sunt simpatice fetele timide,dar totodata fetele timide pot ajunge sa piarda(in general,nu intr-o relatie) in fata celorlalti oameni din jur deoarece ajung sa ezite, sa nu fie sigure pe ele-nu toate fetele timide sunt asa, dar in cele mai multe cazuri se poate intampla asa-.
Sunt baiat si ar suna gay sa imi dau cu parerea in locul fetelor, dar nu cautati un baiat exagerat de timid, pentru ca daca trece de nivelul de "timid" ajunge la "fraier" si nu in sensul bun
Pace!

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Multa lume nu vede asta, multa lume nu intelege faptul ca Mutu F*** pamantul. Timid, am fost si eu, cu draci pe la 15 ani daca vedeam fete pe strada cu mine treceam pe cealalta.Mna,copil.Oricum acele fete timizi si baietei timizi care ii vedeti voi adesea si spuneti ca is 'prosti' sau 'fraieri' sau oricare alt cuvant prostesc.Pai sa dai peste o tipa 'timida' si 'pura' de nu te satisface aia in patlaughingtu zici ca mori si ea mai vrea inca 2 numere.Chestia e ca multi citesc o carte dupa coperti, si poc cred ca e... 'maicuta teresa' ca e virgina daca e timida sau ca e cuminte.Prefer sa ma duc la una care pare 'fioara', pare ca arunca cu flacari pe nas de fiecare data cand vorbeste..Sunt mare sanse, ca ea doar sa fie asa din cauza ca e speriatawinking Insa, destul cu asta.Va las sa cititi copertile laughing

| OldSoul a răspuns:

Imi plac fetele timide, par/sunt inocente si pot pastra un secret, si multe altele, deci PRO.

| Doub a răspuns:

Nu imi plac baietii timizi.

| SergiuBoss11 a răspuns:

thinking fetele timide sunt inocentehappy. daca iubita pe care mi-o imaginez acum ca o am ar fi timida, m-ar atrage si mai mult prin puritatea ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haios cum baietilor le plac fetele timide dar fetelor nu le plac baietii timizi. ma intreb de ce thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum spune un prof de al meu :
" Degeaba straight face "

| musicismydrug a răspuns:

Baietii timizi sunt plictisitori... Noi, fetele, vrem baieti cu un simt al umorului f bine dezvoltat.