| anonim_4396 a întrebat:

Ma dispera facebook`ul.Deci,se posteaza singure pe peretele prietenilor intrebari de genu "Ce marca de imbracaminte prefera...", A mancat...vreodata gandaci?". Ma deranjeaza chestia asta ca eu nu le postez si prietenii imi zic ca eu le-am postat. Vreau si eu sa stiu de ce se posteaza singure si cum sa fac sa nu mai apara happy!

2 răspunsuri:
| Bordea_Cypryan_1994 a răspuns:

Salut, poate iti stie cineva parola si trimite de pe contul tau schimbati parola si vezi daca mai primesc postari

| Justdreams a răspuns (pentru Bordea_Cypryan_1994):

Nu are cum sa imi stie nimeni parola, sunt sigura!