| luisika a întrebat:

Sunt eleva si am parul cret si nu foarte lung, il am pana la nivelul umerilor, cam asa...parul imi sta in toate directiile, dati-mi si mei idei de coafuri usoare si dragute(funda, logiktongue)

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Il umezesti,il tamponezi cu prosopul,dai capul in jos aplici spuma si prinzi in mana de la varf spre radacina cate o suvita si usuci cu feon-ul,iti vor iesi niste carlionti draguti,dupa ce termini de facut asa tot parul, arunci parul peste cap si il tapezi, ii prinzi o clama sau il lasi asa cum vrei tu

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Foloseste placa ca sa-l pui drept si sa fie frumos.