| AndreeaMalikk a întrebat:

Uitati care e problema mea :
Vreau sa instalez windows 7, pentru ca imi merge fff greu calculatorul. Si fac pasii, iar cand ma pune sa aleg dintre C si D si jos apare NEXT, iar eu apas pe amandoua si nu merge.
Mentionez > Am memoria aproape plina la laptop.
Iar acolo imi zice ca trebuie sa am nu stiu cati MB sau GB nu mai stiu sigur. Si eu sterg sterg ce sterg din amandoua dar tot nu se duce din memorie.
Ce ma sfatuiti sa fac? il duc la cineva sa mi-l faca, sau ma ajutati voi?
FUNDAAAAAAA

1 răspuns:
| sanki a răspuns:

Buna. depinde de mai multe chestii daca nu-ti merge ( atunci cand bagi cd-u cu win7 trebuie sa dai rr la pc. apoi urmezi pasii si cand trebuie sa alegi intre C si D, nu trebuie pe amndoua laughing cel mai bine e in C, apoi dai format si se va sterge tot. dup-aia e foarte simplu, se va restarta de vreo 4-5 ori in timpul instalarii da nu trebuie sa-ti faci probleme) in caz ca nu merge. cheama un prieten care se pricepe. tongue