| Mirel2012 a întrebat:

Urmeaza sa-mi fac majoratul ...am inchiriat deja un local unde vor fi prezente cam 30 de persoane big grin. Vreau sa ma ajutati cu niste sugestii.ce pot face sa intretin atmosfera toata noaptea? E clar bautura si muzica vor fi....si mentionez ca este si un microfon.big grin

3 răspunsuri:
| cool1 a răspuns:

Ok...Merge un,,Concurs de dedicatii,, sau,,Pisica si Soarecele,,-ala in care va sarutati la nimereala! Mult dans, si ca sa nu va plictisiti si cred ca ceva original ar fi ca pe la mijlocul nopti sa mergeti undeva pe faleza, sa faceti poze, sau sa va puneti tort pe fata. Poate ca nu toate sunt potrivite pentu un majorat, dar cam asta am gasit pe moment.Bafta!

| gigicaaaaaaa a răspuns:

Salut pai va distrati,poate puteti face karaoke, dansezi, mananci, bei, mno ca la un banchet.Ce ai vrea altceva sa faci? Sper ca te-am ajutat. poate imi dai funda.

| Andrei15720 a răspuns:

Fi tu insutiwinking razi, danseaza, canta distreaza-i pe cei din jur. sfat : din cand in cand sa pui si niste manele laughing