| anonim_4396 a întrebat:

Peste 3 luni voi implini 18 ani si vreua sa-mi fac majoratul! Singura problema e localul. Vreu ceva frumos, curat, cu un aspect decent. In princiupiu as vrea ca dj-ul, mancarea si bautura sa fie incluse, dar pot fi de acord sa vin cu mancarea si bautura de acasa. Ceea ce tin sa mentionez e ca nu doresc un local care sa semene cu un loc in care se fac nuntii si botezuri, vreau ceva mai tineresc. Il voi organiza impreuna cu o colega asa ca banii se vor imparti in doua, iar suma asupra careia ne-am decis ar fi maxim 5000 lei. numarul de persoane ar varia intre 30-40 de persoane.
Daca aveti vreo sugestie va rog sa imi spuneti. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| MariaMary122333 a răspuns:

Buna! La multi ani, cu sanatate! Tie si prietenei tale! Acum, care e intrebarea ta? Cu ce te putem ajuta? Am inteles, si mie imi plac luscrurile simple, elegante, decente, dar ce ne ceri? Ce sa facem pentru tine? Tu trebuie sa te interesezi de local, tu cu prietena ta, nu stim in ce judet stai, ca sa-ti putem spune unde sa mergi. Fii mai explicit, altfel intrebarea va fi stearsa! Multumesc si eu!