| VanessaTya a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti si mie, ce-ati alege intre Facultatea de Ingineria Mediului si cea de Atomatica si Informatica Industriala, puteti pune avantaje, dezavantaje ca sa-mi fac si eu o idee...la mediu mi se pare mai accesibil si pot spune ca-mi place, in schimb la AII e cam complicat deoarece sunt la un profil tehnic deci nu fac Pascal sau ceva de genu si nu stiu daca as putea tine pasu cu ceilalti ce au terminat mate-info si vor da aici sad... Sper ca-ti intales ceva. Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate sunt o loterie, nimic nu este sigur în prezent.
www.alegefacultatea.ro
Decizia îți aparține, carierea ta este în viitor.
Pa, pa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aş merge pe Facultatea de medicină, e mai de viitor aşa.
Alege ce-ţi place, la ce crezi că te-ai descurca cel mai bine.
Te pup!