| Anonymous69 a întrebat:

Vineri seara am vorbit pe mess cu o fata de care imi place mult. Si, cum amandoi suntem raciti, am intrebat-o ce face, cum se mai simte, si apoi i-am spus ca si eu am racit. Prima data, mi-a spus ca se simte mai bine decat in zilele precedente, dar, cand i-am spus ca si eu am racit, mi-a spus "tu crezi ca eu ma simt bine daca nici tu nu esti bine". Mai doresc sa precizez ca aproape la fiecare lucru pe care il spunea adauga :* si :X. Deci, ce parere aveti? Exista ceva intre mine si ea? De cand o cunosc(suntem colegi de clasa), nu i-am spus ca o plac, dar asa, prin vorbe, i-am dat de inteles, si totusi...as vrea sa fac un lucru: as vrea sa o pun pe facebook intr-o relatie cu mine, si fara sa ii spun, adica sa fie ca o surpriza...ar fi bine sau nu? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Ancutzica_1406 a răspuns:

Pai multe fete pun :X :* doar asa happy Dar daca te cunoaste s-ar putea sa te si placa smug daca pune asa mai ales daca a zis asta. Totusi la fete le plac surprizele deci ar fi frumos sa pui intr-o relatie cu ea happy apoi sa ii spui daca vrea sa fie iubita ta. La fete le plac baieti mai intrazneti

| Tinkabell a răspuns:

Pai...noi fetele asa vorbim cu cei la care tinem. Si nu e neaparat sa fie ceva intre voi doi, dar...parerea mea, sa o pui intr-o relatie cu tine pe face, nu suna cam bine. Macar daca ti-ar fi dat de inteles ca te place. Daca nu, fa tu primul pas. Intreab`o!
Succes!