| lucian_9242 a întrebat:

Buna tuturor. Voi cata vacanta mai aveti? eu mai am o luna?sad parca a trecut prea repede vara asta, deja e 1 septembrie.sad

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cateva zile pentru ca trebuie sa incep un curs care dureaza 6 luni sau fac altul de salvamar.

| Dash a răspuns:

Eu mai am 10 zile sad

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Fara asta, 10 zile. @Yoana, nu sunt 2 saptamani, sunt 10 zile :\ degeaba rotunjesti.

| ѕєñσяιтα a răspuns:

Hello happy
Eu mai am 2 saptamani. Pe 12 septembrie incepe scoala `sad
Succes la scoala! kiss

| CocoMexii a răspuns:

Eu mai am 2 saptamani ca pe 12 incep scoala... sad

| Madalina066 a răspuns:

O luna? Scoala se incepe pe 12 septembrie...deci 12 zile big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala incepe pe 12 septembrie, deci n-ai cum sa ai o luna.big grin
Mai 12 zile cu tot cu asta, deci mai putin de 2 saptamani.
big grin

| BlancaFantasma a răspuns:

laughing@Baloo ce era asa greu sa-ti dai seama ca daca mai are o luna de vacanta inseamna ca e la facultate? sau tu ai vreo 10 ani si nu stii ce`i aia facultate?batting eyelashes