| Denysuk_3788 a întrebat:

Dupa cum stim, peste o luna incepe scoala crying Va place? Mie nu prea, vacanta asta a trecut prea repede, nu credeti?

Răspuns Câştigător
| thisissolawl a răspuns:

Urasc scoala! Si ai dreptate vacanta a trecut foarte repede, parca a fost doar o luna de vacanta.

4 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Da, a trecut foarte repede. N-am nici un chef de scoala.
Asta este.happy

| Dan a răspuns:

Mie imi place, eu am concediu, ma simt bine.Noroc!

| DeeAnna. a răspuns:

Sunt nerbdadoare sa se termine vacanta pentru ca intru la liceu. love struck
Oricum, vacanta asta a trecut foarte repede dar a fost destult de plictisitoare in afara de zilele in care am fost plecata din oras.
Si e mult prea cald.
Singurul lucru de care chiar imi pare rau este ca nu o sa imi mai vad niste prieteni o perioada destul de lunga de timp din cauza ca ei nu sunt din orasul meu. sad

| CristinaCristi a răspuns:

Salut eu una sunt fericita de cand a inceput vacanta am mers in Italia iar pe 31 august plec in Romania, sincer m-am plictisit aici in Italia de abia astept sa ajung acasa la mine, scoala...nu imi place deloc dar nu avem ce face uh in ce clasa treci eu trec in a 7a si mie foarte frica ca pana acum nu am repetat nimic din a 6a poate dupa ce ajung acasa ...pa si succes la scoala si note maaaaari