| Buzi213 a întrebat:

Vreau sa ma apuc sa citesc niste carti. Pentru varsta de 15 ani, ce mi-ati recomanda? In trecut, am citit mult, dar dupa, m-am lasat de citit atat de des precum o faceam inainte.

4 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Acum depinde de preferintele tale, ce gen de carti iti plac, ce actiune are loc in cartea respectiva etc. Sfatul meu este sa faci o vizita la o biblioteca si sa cauti o carte pe masura ta, care sa iti faca placere cand o citesti, sa nu o citesti cu sila.

| Buzi213 explică (pentru Kerre):

Ok, mersi mult de tot pentru sfat

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Cireșarii, Robinson Crusoe, Contele de Monte Cristo.

| Bianncax a răspuns:

Depinde ce gen de carti iti plac
eu iti recomand Mintile lui Billy Milligan, un thriller psihologic absolut genial