| ToxXxic a întrebat:

Buna Tututror! :X La vara vreau sa imi iau un Pitbull si as vrea sa stiu daca este adevarat ce spun unii... caci trebuie eutanasiat la nu stiu cati ani pentru ca devine foarte agresiv... Oricum eu o sa il iau de mic si o sa il duc la dresaj happy

2 răspunsuri:
| ciufiXXXXXX a răspuns:

Pai daca de mic te impui sau il dresezi el se va obisnui cu tine si nu vei avea problemetongue...doar sa ai gija sa nu prea intre in contact cu caini maidanezi deoarece s-ar putea sa fie mucat sau sa ia o boala care l-ar putea face sa turbeze sau alte chestii

P.S:cearta-l cand musca sau nu face ceva bine. daca va gresi iar tu il vei rasplati el va crede ca e binece face si va continuahappy

funda?puppy dog eyes

| Cristian_Marin_1999 a răspuns:

Nu-i andevarat iubitori de caini spun tot feluri de minciuni despre caini de lupata sa nu cumva sa vina in tara un caine de lupta un alt mit :la 5 ani pitbului ai creste un corn in frunte. funda love struck