| alaliluo a întrebat:

Buna uff nu stiu ce sa mai fac. am avut o prietena foarte foarte buna dar de cand si'a gasit un prieten s-a racit de mine si eu am prieten dar el e plecat la munka pnm si raman singura. uneori imi vine sa ma despart de prietenul meu poate ca din cauza lui si prietenul prietenei mele neam racit noi asa cand prietenul meu e la munca eu n-am cu cine iesi afara ma simt singura e groaznic simt ca nu ma vrea nimeni prin preajma lor nici nu stiu cum sa va explic. offf ce sa fac imi e si rusine sa ies afar cand nu e prietenul meu ca ma simt in plus. ce sa fac?

2 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Iti pot propune ceva (sper sa te ajute)->Incearca sa vb situatia asta cu pr tah cumva cumva sa o prinzi singurica.Sti cand se va despartii pr tah de pr ei ai sa vezi co sa vina la tine dar daca ti la ea sa nu o respingi daca ti cu adev la ea incearca sa te implici si tuh si daca te simti in + cautati o alta prietena alcv nu-s ce sa zic.

| ynna93 a răspuns:

Pai organizeaza o seara a fetelor.cu prietena ta.cheam`o pe la tine.chestii de genu`.mai vorbiti una alta.nu trebuie sa te desparti de prietenul tau daca este la munca.asta`i o prostie.