| Marrianna a întrebat:

Unde pot gasi episodul 32 din Lale? Va rog frumos. vreau sa-l vad :*

Răspuns Câştigător
| VIPer18 a răspuns:

Http://www.filmeonlinealese.com/......1-1-0-6546 uite link unde poti sa-l vezi. funda?

2 răspunsuri:
| Marrianna explică:

Multumesc frumos :*. avand in vedere ca mi-am facut cont de 4-5 zile. spre rusinea mea nu stiu cum sa dau funda. daca imi spui iti dau cu cel mai mare dragbig grin!:*

| VIPer18 a răspuns (pentru Marrianna):

Ehh.uite ca ai descoperit inainte sa-ti zic. Mercii pentru funda si ma bucur ca te-am ajutat ^^