| angelwithgreeneyes a întrebat:

urgent! am o prietena care e indragostita de un baiat. vreau sa il fac sa o placa. ce pot sa ii spun? (sa nu isi dea seama ca ea ii face curte). funda +vot

urgent!

3 răspunsuri:
| alish a răspuns:

Pai mai intai afla daca nu cumva baiatului ii plk de vreo fata... incearca sa vezi cat de mult tine respectivul la prietena tahappy apoi... incearca sa-i zici preitenei tale sa fie draguta cu el dar sa nu il sufoce sa-l faci sa-i simta si putin lipsabatting eyelashes dar dupa ce incepe sa o plk succes

| angelwithgreeneyes explică:

Nu e cu el in scoala. 1 la mana. 2 ei nici nu se cunosc. ea de abia stie cati ani are.

multumescwinking

| serbyk a răspuns:

Pai iti spun eu.merge la el si ii zice ca s-a indragostit.Acum daca baiatul o place bine, daca nu asta e, cred ca nu o s-o placa altadata...