| PerPum a întrebat:

Urmatorul site e de increde?
http://www.vansshoesromania.com/......p-711.html
Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu as cumpara de pe acest site. in primul rand nu apar nicaieri datele de indentificare e firmei iar preturile sunt la mai mult de jumatate din cat costa niste perechi originale deci probailitate este extrem de mare sa vanda fake uri.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil de determinat daca este un site de incredere, pentru ca a aparut abia de cateva zile sau 1-2 saptamani, nici macar 1 luna!
Scrie in josul paginii:
România Copyright @ 2018 www.vansshoesromania.com All Rights Reserved.