| CriCri04 a întrebat:

Va cer o parere. fetelor mai ales. Luna asta mi-a venit menstruatia la timp dar foarte putin. cateva minute cred, cateva picaturi. Apoi s-a oprit si nu a mai curs deloc. Era culoarea normala, etc. Nu stiu, nu cred ca e vb de sarcina pentru ca ultimul contact a fost luna trecuta cand eram pe stop, iar sotul nu a ejaculat. Voi ce credeti ca poate fi? o prietena zice ca i s-a intamplat si ei asa, fiind vorba de o dereglare si atat. Ce ar putea fi totusi? Funda.

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate fi o raceala/dereglare/infectie.
fa un test de sarcina, iar daca testul va fi negativ, ar fi bine sa iti faci un control, nu ezita si nu astepta sa treca multa vreme fara sa nu faci ceva
O seara bunahappy

| mona a răspuns:

Dereglare sau raceala, oricum fa un test de sarcina