| mirabela26craiova a întrebat:

Va fi ziua prietenei mele cea mai buna si maine ii cumpar cadou.Nu prea stiu ce sa-i cumpar. dati-mi cateva sugestii.

10 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai avand in vedere ca e prietena ta cea mai buna tu ar trebui sa-i cunosti placerile, dorintele si hobby-urile.Prietena mea de exemplu adora pijamalele si tot ce inseamna stilul marinaresc.

| bianca_2103 a răspuns:

Http://www.itips.ro/......-v599.html
sper sa te ajute fundita?

| Asdfghjklm a răspuns:

Iti sugerez o bratara de argint si o cutie de boboane sau o bratara cu bff si sa ai si u una identica stii tu ceva care sa sugereze ca tii mult la ea...
Succes!

| dragalasa a răspuns:

Haine, bani, cercei, lantisor, ceas, ceva ce ea si'ar dori, ceva simbolic ( o rama cu voi 2, scoti o pzoa cu ea la fuji film si o pui in rama si inca ceva pe langa ea ) ceva de genu.nu ma prea pricep si eu am pana de idei cand e vorba de asa ceva dar iti spunc a ceva simbolic e superb! ceva ce poate sa ii aminteasca de tine mereu ^^

| dragalasa a răspuns:

Haine, bani, cercei, lantisor, ceas, ceva ce ea si'ar dori, ceva simbolic ( o rama cu voi 2, scoti o pzoa cu ea la fuji film si o pui in rama si inca ceva pe langa ea ) ceva de genu.nu ma prea pricep si eu am pana de idei cand e vorba de asa ceva dar iti spunc a ceva simbolic e superb! ceva ce poate sa ii aminteasca de tine mereu ^

| AnishM a răspuns:

Pai ai putea sa-i cumperi o bratara sau un lantisor din argint personalizate sau ceva cu BFF... poti sa-i cumperi un tricou sau o bluza sau chiar sa faci un tricou cu o imagine cu tine si cu ea sau sa cumperi o rama sau un album foto in care sa pui o poza cu voi doua siii...cam atatbig grin

| Viax a răspuns:

Pai daca vrei sa ii arati ca tii la ea ii poti cumpara un lantisor sau o bratara cu ceva in genul " best friend".Eu de la prietena mea am primit un biletel tip scrisoare in care imi spunea toate lucrurile pe care le-am facut mpreuna.Cand am ras, cand am plans.Adevarul e ca am plans cand am citit acel Biletel.II poti scrie si tu ceva care sa o faca sa se simta cea mai cea!:*

bafta

| Lopu a răspuns:

Cumpara-i un lants de argint sau ceva de genu sigur o sa se bucure.Sau un parfum. acum nu stiu.tu ii stii gusturile mai binebig grin

| GaBrYeLa_7275 a răspuns:

Buna Deea! Pai parerea mea ar fi sa ii iei un parfum sau un lant din argint nu costa mult decat vre'o 20lei. Distractie placuta, Deea!

| Vampirita_8017 a răspuns:

Buna dea, eu i-as lua celeimai bune prietene ale mele ceva ce stiu ca e important pentru ea. Daca e cea mai buna prietena a ta eu zic sa ii cumperi o perna cu o poza cu voi 2 si dedesubt sa scre " Cand te uiti; a aceasta perna sa-ti aduci aminte de momentele cand ne-am simtit bine impreuna, da petrecerile amuzante la care am fost si la toate lucrurile distractiva facute impreuna."