| anonim_4396 a întrebat:

maine este ziua de nastere a prietenei mele. Si nu prea stiu ce sa-i iau. Ce idei imi dati?puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Uite ctavea idei:
-parfum
-ciocolata
-flori
-haine
-bijuterii
-cosmetice
Sper ca te-am ajutat!

| MariaRawr a răspuns:

Sunt atat de multe: parfum, machiaj, oglinzi, gloss, flori, accesorii, cutie de bijuterii, genti, pantofi, bluze, pantaloni, un ursulet marreeee pe care sa scrie Ilove You, poti sa ii compui o poezie si sa i-o citesti, poti sa-i iei un lantisor in care sa pui o poza cu voi 2, o rama personalizata de tine, cu poza voastra, poti lua 2 tricouri albe si vopsea de textile si sa il personalizezi, s-o duci un week-end la mare, unul romantic, sunt foarte multe lucruri pe care i le poti oferi, dar important este ca ele sa fie din inima, si ea sa stie lucrul asta Succes. puppy dog eyes

| Claudia1397 a răspuns:

Buna!
Daca e iubita ta, parerea mea este sa ii oferi ceva din inima ca de ex un buchet de trandafiri, un plus dragut sau eventual un inel sau un lantuc! Succes si sper ca te-am ajutat!

| Duckey a răspuns:

Un ursulet mare de plus

| Honeydew5 a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii ce ii place..Si daca o iei ca prietenahee hee ii dai ceva "prietenesc". Daca o iei ca pe o iubita ii dai ceva specialhappy

| dedeyayax a răspuns:

Buna! Uite cateva ideibig grinimineata cand se trezeste ii duci la pat micul dejun,apoi iesi cu ea in oras,va plimbati pe un lac sau faceti altceva,apoi seara veniti acasa si tu ar trebui sa ai cina pregatita cu petale de trandafiri,cu muzica ceva foarte romantic,apoi vii cu cadoul care ar trebui sa fie:parfum, ciocolata, perna-inima, lantisor, inel etc.Acest cadou ar trebui sa fie insotit de o scrisoare in care scrii tot ce simti pentru ea urmat de un sincer:La Multi Ani, Cu toata dragostea...Te iubesc! Sper ca te-am ajutat.Pa!

| ireneee123 a răspuns:

Ii cumperi un trandafir rosu, si o lenjerie intima sexy. sigur ar impresionao. succes

| vand1hainedama a răspuns:

Buna, iti recomand set de tricouri (pentru el si pentru ea) gen, tricoul pentru el sa scrie "lo" si pe tricou tau sa scrie "ve". Daca te intereseaza am eu vreo 4 modele. Ma gasesti pe yahoo "da_mi_msg_aici". Sunt si cu scris si imprimeuri. Sunt la moda.