| MissAvocado a întrebat:

Va ofer funda si voturi pentru traducerea in romana de la povestea in franceza "le dromadaire mecontent" e o urgenta multumesc foarte mult, va dau si 3 fundite doar sa fie buna

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

In atenţia elevilor : Nu acceptăm întrebări prin care să vă rezolvă temele pentru acasă. Pentru mai multe imformaţii citiţi regulile TPU.

| blackrose7911 a răspuns:

Nu ai verb in propozitie deci suna cam asa: dromaderul ma multumit.

| MissAvocado explică:

Nu e o tema, e pentru un program si pentru black rose, eu am spus pentru poveste si le dromadaire mecontent este titlul