| swagMeOutBitch a întrebat:

Buna[va rog cititi totsad]..acum cateva zile am cunoscut un baiat la o discotek,am inceput sa ne intalnim si pot spune ca ma simt atrasa de el, dar simt ca ma minte cu ceva, nu il simt sincer cu mine delok.Cand am venit de la bar un prieten m-a vazut cu el si mi-a zis asa"Ce cauti ma tu cu asta?", iar eu i-am zic "Cum adica?" si am plecat pentru k ma tragea dupa el si imi zicea sa nu mai vorbesc cu baiatul ala >>care imi este prieten foarte bun

7 răspunsuri:
| swagMeOutBitch explică:

Ce draq baaaaaaaaaaaa de nu imi afisaza toata intrebarea..sa imi bag p**/* in voi de zdrenteangry

| swagMeOutBitch explică:

Sa ma pis p el d tpuangryangry
Imi vine sa plang de nervi...cata pomelnicu' scrisei imi e lene sa mai scriu iarrrrrrrangry

| RenataG a răspuns:

Buna, nu cred ca poti cunoaste o persoana in cateva zile incat sa spui ca te minte...si cred caacel prieten bun te place de aceea a spus ``ce cauti tu ma cu asta?``cred ca e gelos

| lovitddefulger a răspuns:

La ce atitudine si limbaj ai saruta pamantul pentru ala baiat care s-ar uita la tine.Cred ca va meritati.

| swagMeOutBitch explică (pentru lovitddefulger):

Nu cred ca stii tu ce atitudine am eu, ma baiatule.Iti faci o impresie gresita doar pentru ca nu ma cunosti, asa pot sa zic si eu despre tine k esti un prost cu tupeu care se baga in seama

| lovitddefulger a răspuns (pentru swagMeOutBitch):

Nu-i cazul sa te enervezi ca posibil sa mai apara erori la postare.Dar limbajul imi pare urat, mai ales pentru o fata.

| swagMeOutBitch explică (pentru lovitddefulger):

Stiu,dar la nervi cred ca si tu ai fi reactionat la fel.Am scris intrebarea din nou, daca doresti poti sa imi raspunzihappy